Celodenná očista šťavami: Cesta k zdraviu a vitalite

Celodenná očista šťavami: Cesta k zdraviu a vitalite

Ak hľadáte spôsob, ako dodať svojmu telu vitamíny, obnoviť energiu a vyčistiť sa zvnútra, nemusíte hľadať ďalej. Do celodennej očisty šťavami sa zapája stále viac a viac ľudí po celom svete. V tomto článku sa dozviete o výhodách tejto metódy a zaujímavých faktoch. 

Čo je celodenná očista šťavami?

Celodenná očista šťavami zahŕňa konzumáciu šťavy a iných nesladených nápojov v priebehu celého dňa, obvykle na obdobie 1-3 dní. Hlavným cieľom je vyčistiť telo od toxínov, podporiť trávenie a získať novú energiu.

Výhody celodennej očisty šťavami

 1. Detoxikácia tela: Šťavy, ktoré sa používajú počas očisty, obsahujú vysoký obsah živín a antioxidantov, ktoré pomáhajú telu zbaviť sa nahromadených toxínov.

 2. Zníženie záťaže tráviaceho systému: Počas očisty šťavami nemusí tráviaci systém pracovať pri spracovávaní ťažkých jedál. To umožňuje telu oddýchnuť a zregenerovať sa.

 3. Zvýšená energia: Po očiste šťavami sa mnoho ľudí cíti plní energie. Telo sa ocitne v optimálnom stave pre lepšie fungovanie.

 4. Zlepšený vzhľad pleti: Detoxikácia môže mať pozitívny vplyv na pokožku, čo vedie k zdravšiemu a žiarivejšiemu vzhľadu.

 

Návod na správny postup pri očiste:

 1. Pripravte sa: Pred začiatkom očisty si urobte čas na odpočinok a minimalizujte stres. Vyberte si deň, kedy nebudete mať veľké záväzky alebo fyzicky náročné aktivity.
 2. Pite dostatok vody: Počas celodennej očisty nezabúdajte piť aj čistú vodu. To pomôže udržať telo hydratované a podporí správne fungovanie obličiek.
 3. Rozložte si pitný plán: Pite šťavy očíslované 1-5 počas celého dňa v pravidelných intervaloch, každé dve hodiny jednu 500 ml fľašku šťavy podľa čísla. Na záver dňa si doprajte 6- mandľové mlieko. 
 4. Zbavte sa pevných potravín: Počas očisty tela na čerstvých šťavách sa vyhýbajte pevným potravinám. Nechajte tráviaci systém oddýchnuť a spracovávať len šťavy.
 5. Odpočívajte: Doprajte si čas na oddych a minimalizujte fyzickú aktivitu. Celodenná očista môže byť náročnejšia pre telo, a preto je dôležité oddýchnuť si.

Zaujímavosti o celodennej očiste šťavami

 • Celodenná očista šťavami nie je len o vode a jablkách, tak, ako tomu bolo kedysi. Existuje množstvo chutných receptov a kombinácií štiav, ktoré vás prekvapia svojou rozmanitosťou.

 • Táto metóda nie je len pre vegánov a vegetariánov. Každý môže vyskúšať očistu šťavami a získať z nej to najlepšie.

 • Šťavy každé ráno pripravujeme na čerstvo a rozvážame k vám domov, či do práce.

Moja Šťava - Vaša cesta k zdraviu a vitalite

Ak ste nadšení myšlienkou celodennej očisty šťavami a chceli by ste ju vyskúšať, sme tu pre vás! Naša firma ponúka špeciálne zloženú celodennú očistu, ktorá obsahuje 5x 500 ml čerstvých štiav, pričom na záver dňa vám dodáme regeneračné mandľové mlieko.

S našimi šťavami získate kvalitné, čerstvé ingrediencie v optimálnom pomere, ktoré vám poskytnú všetky výhody očisty šťavami.

Ak túžite po lepšom zdraví, novej energii a revitalizácii tela, neváhajte a vyskúšajte celodennú očistu šťavami. Vaše telo vám za to určite poďakuje!

Urobte si čas na to, aby ste sa postarali o svoje zdravie a pustite sa na cestu k lepšiemu ja. Celodenná očista šťavami môže byť práve tým začiatkom, ktorý ste potrebovali.

Späť na blog